<<חזור לחיפושאורי לבוא ורדינון


אורי לבוא ורדינון

פסיכולוג קליני מומחה


מטפל במתבגרים, מבוגרים, זוגות ומשפחות בקרית-אונו. כמו כן, יועץ לעסקים משפחתיים. מאמין בלב שלם שטיפול מקצועי וקרוב יכול לסייע בהקלה של כאב ומצוקה, התגברות על קושי, התפתחות ושינוי.


תחומי התמחות:
חרדה, דכאון, אובססיביות, טראומה, אובדן, פרידה, מיניות, קריירה, זוגיות ומשפחה. הבנה עצמית מעמיקה לצד שינוי פרקטי.


צור קשר עם אורי לבוא ורדינוןאני עובד עם מתבגרים, מבוגרים, זוגות ומשפחות, ומחלק את זמני בין טיפול פסיכולוגי בקליניקה פרטית בקרית-אונו ליעוץ למשפחות בעלות עסקים במכון ע.מ.י ברשפון.

טיפול פסיכולוגי - פרטני, זוגי, משפחתי:
הסוגיות עמן מגיעים מטופלי מגוונות. יש שבאים עם בעיות ואתגרים במרחבי קיום - זוגיות, משפחה, לימודים, עבודה. יש שמתמודדים עם משימות וקשיים שאופייניים לגיל - התבגרות, בגרות מוקדמת, ארבעים, הגיל השלישי. אחרים עוסקים במורכבות וסיבוכים בתחומי חיים מרכזיים - מיניות, תוקפנות, גבריות, נשיות, ערך עצמי. יש שמגיעים עם טראומה לאחר פגיעה, משבר בעקבות מחלה, אבדן או פרידה, מצוקה נפשית שמתבטאת בחרדה, דכאון, התנהגות חזרתית או תסמינים גופניים. לעיתים מדובר בסוגיות עמומות יותר כמו תחושת מחנק לא מוסברת, בלבול והצפה, קושי להיות לבד, הרגשה שכביכול הכל בסדר אבל משהו בפנים מרגיש אחרת, מבוי סתום והעדר אפשרויות, הרגשה שאני חי חיים שאינם שלי.
אני מאמין בכח המרפא של האינטראקציה בין תחום הידע הפסיכולוגי, לבין המפגש הקרוב והאינטימי בין שני אנשים שחווים חוויה משותפת ומתבוננים יחד במה שהתרחש בתוך החדר ומחוצה לו. מאחר שאני סבור שמודעות והבנה חשובות, אך אינן מספיקות, אני מכוון לסייע למטופלי לחוות רווחה נפשית, לנוע לעבר הגשמה עצמית ומעורבות בחיים שהם מרגישים שראוי שיחיו אותם, או לשפר את תפקודם היומיומי והעתידי ביחסים עם בני משפחתם, קולגות וחברים ובתחומי עשיה.
האוריינטציות הטיפוליות המרכזיות שלי הן פסיכודינמית ואקזיסטנציאליסטית. מאחר שכל אדם הוא ייחודי וגישות טיפוליות שונות מתאימות לאנשים והתמודדויות שונות אני משתמש ומשלב גם טכניקות משיטות טיפול התנהגותיות-קוגניטיביות (CBT) ובכללן טיפול באמצעות קבלה ומחויבות (ACT), אימגו, טיפול זוגי ממוקד רגש (EFT) ו- EMDR.

יעוץ לעסקים משפחתיים:
הסוגיות עמן מגיעים לקוחותינו מגוונות. יש שמגיעים עם שאלות ואתגרים בנוגע להעברה והמשכיות בין-דורית של העסק. יש שמביאים מחלוקות וסכסוכים בין בני-משפחה שגורמים למצוקה וקשיים הן בעסק והן במשפחה. חלקם באים עם תחושה של העדר מימוש עצמי ותקיעות קריירה. כולם מביאים עימם את נוכחותם ופועלם בשלושה מרחבים - המשפחה, העסק והיחיד.
אנו מאמינים שעסק יכול להיות ברכה, שפע והזדמנות לצמיחה עבור המשפחה ויחידיה.
המקצוע העיקרי בו אנו משתמשים כדי לסייע ללקוחותינו הוא יעוץ לעסקים משפחתיים (Family Business Consulting). במהלך עבודתי עם משפחות אני משלב גם תחומי ידע ונסיון אחרים שצברתי לאורך השנים - פסיכולוגיה, טיפול זוגי ומשפחתי, מנהל עסקים, משפטים, עבודה וניהול של חברות משפחתיות.


השכלה והכשרה: לאורך השנים למדתי תארים ראשונים במשפטים ופסיכולוגיה ותארים שניים במנהל עסקים ופסיכולוגיה, ועברתי הכשרות במגוון שיטות טיפול ואבחון.
• תואר שני בפסיכולוגיה קלינית MA מאוניברסיטת תל-אביב
• תואר ראשון בפסיכולוגיה BA מהמכללה האקדמית תל-אביב - יפו
• הכשרה בטיפול קוגניטיבי-התנהגותי ממרפאת חרדה במרכז שניידר לרפואת ילדים בפתח-תקוה
• הכשרה בטיפול EMDR מהמכון הישראלי ל- EMDR במרכז הרפואי ברזילי באשקלון
• הכשרה בטיפול זוגי ומשפחתי ממכון שינוי בהרצליה
• הכשרה בטיפול זוגי ממוקד רגש (EFT for couples) מ- ICEEFT במרכז הבינתחומי בהרצליה
• תואר שני במנהל עסקים EMBA מאוניברסיטת תל-אביב ואוניברסיטת Northwestern בשיקגו
• תואר ראשון במשפטים LLB מאוניברסיטת תל-אביב

נסיון טיפולי: במשך השנים טיפלתי באופן פרטני, זוגי, משפחתי וקבוצתי במגוון רחב של אוכלוסיות ותחומי נפש, במרפאות, בתי-חולים, מכונים ובקליניקה פרטית.
• קליניקה פרטית בקרית-אונו
• מכון ע.מ.י ברשפון
• מרכז לטיפול יום במחלקה לבריאות הנפש במרכז הרפואי ברזילי באשקלון
• מרפאה קהילתית לבריאות הנפש בקרית-גת
• מרכז קהילתי לבריאות הנפש ביפו
• מרפאת חרדה במרכז שניידר לרפואת ילדים בפתח-תקוה
• מחלקה פסיכיאטרית במרכז לבריאות הנפש גהה בפתח-תקוה

נסיון ביעוץ לעסקים משפחתיים: במשך השנים יעצתי וליוויתי יחידים, זוגות ומשפחות שהינם בעלים ו/או פעילים במסגרת עסקים ונכסים משפחתיים במכון ע.מ.י ברשפון.

נסיון עסקי: במהלך השנים שימשתי כדירקטור בחברות פרטיות וציבוריות. כמו כן, עבדתי ושימשתי בתפקידים ניהוליים בחברות משפחתיות.


לאתר שלי

<<חזור לחיפוש